DOMY NA SPRZEDAŻ

AKTUALNE OFERTY

DOMY NA SPRZEDAŻ 2023

WIĘKSZYCE

w budowie

CZĘSTOCHOWA

w budowie

NADOLICE

w budowie

INWESTYCJE ZREALIZOWANE

DOBROSZÓW OLEŚNICKI

BUDOWA zakończona

HL Volhmar to firma bazująca wyłącznie na własnym kapitale. Samodzielnie poszukujemy najlepszych terenów pod budowę komfortowych domów i oferujemy Państwu wyłącznie takie miejsca, w których sami moglibyśmy zamieszkać z naszymi rodzinami.

Nie interesuje nas ogromne, wielomieszkaniowe budownictwo oraz tworzenie ciasnej i masowej zabudowy. Chcemy oddać Wam wyjątkowy dom, który spełni potrzeby współczesnej rodziny!

Stawiamy na intymność i kameralność naszych inwestycji i to zawsze czyni je czymś wyjątkowym. Chcemy aby Wasze dzieci nie musiały spędzać najpiękniejszych lat swojego życia pomiędzy zatłoczonymi parkingami, ruchliwymi drogami i ciasną, zwartą betonową zabudową. Dlatego wybieramy spokój i bliskość natury, ale nie zapominamy też o dobrej komunikacji, sensownej odległości od miasta i dostępie do sklepów, przedszkoli i szkół.

Od lat pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi ekipami, jednocześnie będąc aktywnymi podczas każdego etapu realizacji inwestycji – od wbicia pierwszej łopaty w ziemię, przez projekt i wykończenie wnętrza, na wsparciu przy uzyskaniu dofinansowania kończąc.